לחצו למעבר
לאתר מותאם

go to mobile site

כבישים מומלצים לטיול נהיגה בגרמניה

טיול נהיגה בגרמניה מעניק חוויה נפלאה בזכות הכבישים המצוינים והנופים המהממים בצידי הדרך.
השכרת רכב בגרמניה מאפשרת נסיעה מהירה ובטוחה בכבישים מעולים בעלי מספר נתיבים, בראשם האוטובן, שם מכוניות נוסעות במהירות מאוד גבוהה. עם זאת נסיעה בכביש המהיר הגרמני דומה לנסיעה בכבישים המהירים במדינות אחרות, עם מגבלות מהירות באזורים עירוניים וחוקים שיש להקפיד עליהם.
יש כלל אחד שאנו רוצים להדגיש בנוגע לכביש אוטובאן בגרמניה: הנתיב השמאלי הוא אזור חופשי שצריך לנסוע בו רק בקצרה כאשר אתם עוקפים רכב אחר. היצמדו לכלל הזה וסעו בזהירות.
החלטתם לשכור רכב במיקום מסוים בגרמניה ולהחזירו במקום אחר? המחירים המופיעים באתר כוללים דמי החזר חד כיווני ואין צורך בתשלום נוסף.

אספנו עבורכם 4 כבישים מאוד מומלצים לטיול נהיגה בגרמניה:

הדרך הרומנטית

מסלול החופשה הידוע והפופולרי ביותר בזמן טיול ברכב בגרמניה הוא הדרך הרומנטית. אורכה 400 ק"מ ועוברת דרך בוואריה, החל בכרמי וירצבורג (Wurzburg) ומסתיימת למרגלות האלפים, שם תמצאו טירות מרהיבות.
לאורך הדרך תהנו ממרחבים עצומים של האיזור הכפרי הבווארי ותוכלו לבקר בעיירות ציוריות, מלונות רומנטיים ומנזרים נסתרים. בשל הפופולריות של כביש זה כדאי לשקול נסיעה בו מחוץ לעונה.

וירצבורגרוטנברג

דרך היין

כביש זה מתחיל בבוקנהיים (Bockenhim) הממוקמת כשעה נסיעה דרומית לפרנקפורט, שם יש לנסוע לפי התמרורים הצהובים המורים "דויטשה וויינשטראסה" (Deutsche Weinstrasse) והמשך נסיעה של 85 ק"מ לעבר הגבול עם צרפת.
התקופה הטובה ביותר בשנה לנסיעה בכביש זה היא הסתיו, כאשר העלווה מרהיבה ופסטיבלי יין רבים מתקיימים באיזור.
כאשר אתם פונים דרומה בדרך היין תעברו ביישובים ועיירות ספא כגון Bad Duerkheim, Bad Bergzabern וכפרים רבים אחרים. תוכלו לבקר בכרם Traminer בן 300 השנים ובנוסף כדי לצפות בנופים נהדרים של האזור אנו ממליצים לעלות על רכבל לרייצבורג (Rietburg).

טירת האמבךבאד ברגצאברן
השוואת מחירי השכרת רכב בגרמניה

דרך הטירות

אם אתם אוהבים ארכיטקטורה מימי הביניים ותענוגות רומנטיים נסתרים, הנהיגה בדרך הטירות של גרמניה בטוח תשמח אתכם. דרך זו שאורכה 975 ק"מ מסתיימת בעיר פראג בצ'כיה, אך אם ברצונכם לשמור על נסיעה בגבולות גרמניה אתם יכולים להתחיל במנהיים (Mannheim) ולסיים בווינסברג (Weinsberg).
מסלול זה יקח אתכם לביקור בלמעלה מ-70 טירות, אשר חלקן פועלות כבית מלון. תוכלו לראות גם כפרים ומבצרים מימי הביניים שהשתמרו היטב כאשר חלק מהעיירות שתעברו בהן כוללות את היידלברג ונירנברג.

טירת היידלברגטירת נוישוונשטיין

כביש 500 (מסלול היער השחור)

מסלול היער השחור המכונה שוורצוואלד הוכשטראסה (Schwarzwald Hochstrasse) הוא אחד מקטעי הכביש המוגבהים והיפים ביותר בגרמניה. קטע כביש מהיר זה מתחיל בעיירה באדן-באדן ומלא בנופים פנטסטיים, כאשר בהמון אזורים מומלץ לעצור בצידי הדרך ולטייל פנימה.
שעת בוקר מוקדמת זה הזמן הטוב ביותר לנסוע במסלול זה מכיוון שהוא משמש כדרך עיקרית ויכול להיות די עמוס במהלך היום. עם זאת אל תיתנו לזה לעצור אתכם שכן נסיעה זו של 60 ק"מ מציעה תערובת אידילית להפליא של כרי דשא, עמקים ופסגות. למרות שהמסלול קצר, תנו לעצמכם לפחות חצי יום לחצות אותו בכדי לתפוס את כל היופי שלו.

אגם מאמלזיהיער השחור

צוות אתר קאר מאסטר מאחל לכם חופשה מהנה ובטוחה!